Pragniemy gorąco podziękować za wszystkie zgłoszenia chęci pomocy w Camp Vista w nadchodzące lato 2020.
Żałujemy, że pomimo najszczerszych checi nie wszystkie zgłoszenia lider
ów i woluntariuszy mogliśmy zaakceptować.
 

 

WAŻNE INFORMACJE:


1. Liderów i woluntariuszy (obowiązkowo wszystkich powyżej 18 lat) prosimy o przesłanie do Camp Vista certyfikatu ukonczenia kursu VIRTUS. Kurs VIRTUS trwa 3 godziny i jest bezpłatny. Odbywa sie w wielu miejscach w Chicago – link poniżej:
http://www.virtusonline.org/virtus/reg_list.cfm?theme=0

 

2. Prosimy przywieść wypełniony COVID-19 Waiver ze sobą.
 

3. O tym jakie zajęcia bedą nas obowiązywać, jak powinnismy się przygotować do zajęć, jakie będą formy stypendiów i o innych sprawach dowiemy się na spotkaniu liderów już na miejscu przed rozpoczęciem kolonji.


4. Lifeguards powinni zadbać o swój osobisty sprzęt podręczny tj: mieć ze soba torebkę na pasku, w której będzie maska CPR, rękawice medyczne, gwizdek i inne rzeczy jakie lifeguard powinien mieć przy sobie.  Na spotkanie liderów prosimy przynieść ważny certyfikat


5. Opieka dla liderów nad dziećmi rozpoczyna sie już przy  przyjezdzie dzieci. 
Prosimy wziąć to pod uwagę przy przyjezdzie na kolonie. 


6. Spotkanie liderów i woluntariuszy (powyżej 18 lat) odbędzie się w Camp Vista w niedziele każdego turnusu zanim rozpocznie się program.

****

A teraz dalsze punkty zwązane z prowazeniem Kolonii w obecnej sytuacji:

7. Przyjazd: Prosimy o przyjazd do Camp Vista około 12pm w niedzelę danego turnusu. Będzie ważne spotkanie dla liderów o 12:30 p.m. gdzie podamy informacje o turnusie. W tym roku nie mamy przyjazdu autobusem, więc każda osoba musi znaleść swój własny środek transportu do Camp Vista. Sugerujemy carpooling lub byćiem podworzonym przez rodzica aby zmniejszyc ilość samochodów na terenie obozu.

8. Maski: Wszyscy counselors będą musieli nośić maseczki i rękawice na oficjalne przywitanie i odsyłanie dzieci. Maseczki w czasie pozostałego programu nie są wymagane, ale można nośić jeśli będziecie się czuć bardziej komfortowo.

9. Przywitania: Prosimy o zachowywania social distancing w witaniu się. Sugerujemy zapoznania się z alternatywnymi sposobami witania, np. air fist bumps, air high fives, więcej przykładów można znaleść na tym filmiku.

10. Telefony: Używanie telefonów komórkowych jest zabronione dla kamperów. Co roku podkreslamy ten punkt w naszym programie, ale w tym roku to jest tym bardziej niesłychanie ważne. Jeśli dziecko potrzebuję zkorzystać z telefonu, może przyjść do biura i tam zadzwonić za darmo - dzieci pod żadnym względem nie mogą używać telefonu swojego lidera. Osoby powyżej 18 lat mogą mieć swoje telefony, ale nadurzywanie tego przywileju zwiąże się z konsekwencjami.

11. Program: Nasz program bedzie się odbywał jak w latach ubiegłych, ale będzie parę zmian aby pozwolić na częstą dysinfekcje i social distancing. Dzieci i lider będą musiały myć ręce PRZED i PO każdym zajęciu i pośiłku. Prosimy o przeczytanie tego dokumentu aby zrozumieć nasze podejście do tegorocznych kolonii.

 

12. WYJAZD: Nasz program w tym roku kończy się w piątek - ostatni dzień kolonii. Rodzice odbierają dzieci w piątek między 5 p.m.-7 p.m. W sobotę będziemy przygotowywać obóz na następny turnus kolonijny.

****

Prosze otwierać od czasu do czasu link, który wyslalismy w e-mailu do Was gdyż na tej stronie będziemy umieszczać nowe informacje dla liderów.

Więcej informacji odnosnie wyjazdu można znalezć na stronie www.campvista.org

 

Do zobaczenia,
Camp Vista

© 2019-2021 Camp Vista