WAŻNE INFORMACJE DLA LIDEROW I WOLUNTARIUSZY
 

1. Większości liderom przyznano funkcje counselourmałej grupy.  Niektórzy liderzy otrzymali konkretne prace(worker) takie jak: art & craft, canteen, kitchen help, nurse, sanitazing/cleaning.  Przydzielenie tych funkcji jest wstępnym założeniem, które może się zmienić w zależności od potrzeb.
 

2. Wszyscy ktorzy maja powyżej 18 lat prosimy o przesłanie do Camp Vista certyfikatu ukończenia kursu VIRTUS do dnia 15 czerwca, 2021.  Kurs trwa 3 godziny, jest bezpłatny i jest online VIRTUS® Online

3. W tym roku dla liderów i wolontariuszy będzie zorganizowany ZOOM MEETING 2 czerwca, 2021
o godzinie 6pm
. Link do spotkania będzie wysłany na wasze emaile w dzień spotkania.  
Na tym spotkaniu będą poruszone następujące kwestie:

-zajęcia jakie będą nas obowiązywać,
-jak powinniśmy się przygotować do zajęć

-jakie będą formy stypendiów.

4. Lifeguards powinni mieć swój osobisty sprzęt: torebkę na pasku, w której będzie maska CPR, rękawice medyczne, gwizdek i inne rzeczy jakie lifeguard powinien mieć przy sobie. 
Prosimy dostarczyć ważny certyfikat.


5. PRZYJAZD: niedziela w dniu rozpoczecia turnusu dla osob powyzej 18 lat:
- 12:30pm - przyjazd własnym srodkiem transportu - sugerujemy carpooling
lub podwiezienie przez rodziców aby bylo mniej samochodow na parkingu

- 1:00pm - spotkanie dla liderów

- 2:30pm - pomoc przy odbiorze dzieci lub inne zajecia organizacyjne

- od 3:00pm - organizowanie swojej grupy lub uczestnictwo w przydzielonych zajeciach

6. POWRÓT: Program dla dzieci kończy się w piątek między 5.30p.m.-7 p.m. W SOBOTĘ liderzy przygotowują obóz na następny turnus kolonijny.

6. Maski: Wszyscy counselors będą musieli nośić maseczki pierwszego dnia podczas przywitania dzieci i ostatniego dnia przy przekazaniu  dzieci rodzicom. Maseczki w czasie pozostałego programu nie są wymagane, ale jeśli ktoś chce może je nosić.  Prosimy o zachowywania social distancing możliwie najczęściej

7. Telefony: Używanie telefonów komórkowych jest zabronione dla campers. . Jeśli dziecko potrzebuje skorzystać z telefonu, może przyjść do biura i tam zadzwonić - dzieci pod żadnym względem nie mogą używać telefonu swojego lidera. Osoby powyżej 18 lat mogą mieć swoje telefony, ale używanie tego telefonu powinno być minimalne i w dyskrecji.

 

8. Program: Nasz program będzie odbywał się podobnie  jak w latach ubiegłych. Spotkamy się z częstszą dezynfekcją i social distancing. Dzieci i lider będą musiały myć ręce PRZED i PO każdym zajęciu i posiłku. Prosimy o przeczytanie tego dokumentu aby zrozumieć nasze podejście do tegorocznych kolonii.

****

Prosze otwierać od czasu do czasu ten dokumnet używając link, który wyslaliśmy w e-mailu do Was,
gdyż na tej stronie będziemy umieszczać nowe informacje dla liderów.

Do zobaczenia,
Camp Vista